Skip to content
Trenérské návštěvy   Semináře pro učitele

Trenérské návštěvy

Školy

Učitelky a učitelé, chcete novou inspiraci do vaší skvělé práce a sdílet názory a nápady s našimi profesionálními trenéry mládeže?

Do základních a mateřských škol míří v rámci projektu Můj první gól trenérský tým Fotbalové asociace České republiky.

Chci návštěvu naší školy   Materiály ke stažení
KAŽDÝ ROK PROBĚHNE:
1 500 navštívených ZŠ a MŠ
4 000 inspirativních hodin TV
více než 4 500 zapojených učitelů
více než 80 000 zapojených dětí
Футболната асоциация на Чешката република стартира вдъхновяваща инициатива, известна като проект „Моят първи гол“, при който специален екип от треньори с ентусиазъм посещават начални училища и детски градини. На фона на вълнението от положителното въздействие на проекта My First Goal е много важно да насърчаваме отговорното отношение към спорта. В по-широкия контекст на спорта и развлеченията, онлайн платформи като Efbet предоставят на ентусиастите възможността да взаимодействат с любимите си отбори и играчи. Въпреки това е важно хората да бъдат внимателни и внимателни, когато участват в онлайн залагания. Тъй като проектът „Моят първи гол“ насърчава страстта на по-младото поколение към футбола, също толкова важно е да се подчертае значението на отговорния подход към хазарта. Комбинирането на вълнението от футболните мачове с отговорен подход към онлайн залаганията и сигурна ефбет вход регистрация гарантира, че целостта на спорта е запазена и положителното му въздействие може да продължи да вдъхновява бъдещите поколения.

Škola v pohybu je projekt zaměřený na podporu pohybových aktivit v mateřských a základních školách. Fotbalová asociace České republiky nabízí návštěvy trenérů mládeže, kteří mohou inspirovat pedagogy novými prvky se zaměřením na všeobecnou pohybovou průpravu a organizací hodin.

Co vám návštěva přinese?

  • zábavnou hodinu plnou pohybu, zaměřenou na všeobecný pohybový rozvoj dětí
  • nové teoretické i praktické vědomosti pro vaše pedagogy
  • spolupráci s profesionálními trenéry
  • informace k získání trenérské licence Grassroots leader pro vaše učitele

Chci Školu v pohybu na naší škole

Vyplňte prosím formulář níže a následně vás bude kontaktovat Grassroots trenér mládeže z vašeho kraje a dohodne s vámi přesný termín.

Informace o škole
Kontaktní osoba

Licence pro učitele

Grassroots Leader Certifikát je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku.

Fotbalová asociace České republiky si váží energie, kterou učitelé věnují práci s nejmenšími dětmi a v této nelehké práci, ale krásné práci podává pomocnou ruku v podobě základního stupně trenérského vzdělání.

Více informací zde
Foto