Skip to content

#mujprvnigol

Nejaktuálnější zprávy z projektu Můj první gól. Vyfiltrujte si zprávy podle kanálu, nebo se podívejte na všechny najednou.

Další medailonek náleží hráči Mladé Boleslavi Lukáši Budínskému, který se přes prvoligové štace v Bohemians a Karviné přesunul do města aut.

V nejvyšší ligové soutěži odchytal téměř dvě stovky zápasů a v 45 z nich udržel čisté konto. Podívejte se na příběh bývalého ligového brankáře Petra Kostelníka.

Tomáš Wágner český ligový útočník a bývalý reprezentant do 21 let. Odchovanec Příbrami, který se momentálně nachází v klubu FC Fastav Zlín. V první lize se úspěšně pohybuje již 11 sezónu. Jaká byla jeho cesta a co pro něj fotbal znamená?

MŮJ PRVNÍ GÓL

Hledejte první góly na našem webu: http://www.mujprvnigol.cz
Lajkujte náš Facebook: http://www.facebook.com/mujprvnigol/
Sledujte nás na Instagramu: http://www.instagram.com/mujprvnigol/
Odebírejte náš YouTube kanál: http://www.youtube.com/mujprvnigol

Lajkujte naše videa či rovnou odebírejte náš kanál a žádný první gól vám neunikne.

V rámci Měsíce náborů jsme zavítali také do Přelouče ⚽.

V rámci Měsíce náborů se akce uskutečnila i v severočeském Duchcově 💪

Měsíc náborů stále běží. Podívejte se, jak probíhal nábor v klubu TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.

Odchovanec Sparty je nejvíce spjatý s jiným pražským klubem, Bohemians Praha 1905 💚 Podívejte se na jeho medailonek 📺

Měsíc náborů je v plném proudu. Podívejte se, jak probíhal nábor malých fotbalistů a fotbalistek v klubu TJ Čechie Halže.

⚽ Kromě nejvyšší české soutěže si zahrál i tu belgickou a druhou anglickou. Na svém kontě má více než 34 seniorských reprezentačních startů. Nejen na své začátky zavzpomínal obránce Mladé Boleslavi Daniel Pudil.

⚽ Hledáme fotbalové hvězdičky ⭐ I vaše ratolest může být jednou z nich! Přiveďte svoji malou fotbalistku či fotbalistu na nábor 📲 bit.ly/ZarijoveNabory

Září bude již tradičně ve znamení fotbalových náborů! Najdeme společně nové fotbalové hvězdičky?
Nejbližší fotbalový nábor najdete na webu nabory.mujprvnigol.cz #mujprvnigol

Záložník pražských Bohemians si během své kariéry vyzkoušel ligovou soutěž v Německu, Itálii, Izraeli, Polsku a Dánsku. Na své nejsilnější zážitky vzpomíná v medailonku.

Pro kluby z neprofesionálních soutěží byl na začátku srpna spuštěn licenční systém, který na základě objektivních kritérií hodnotí fungování klubu příslušným stupněm kvality od nejnižší grassroots úrovně, přes bronzovou, stříbrnou, až po nejvyšší zlatou úroveň.

Celý systém je navázán na nový pilíř projektu Můj první gól – Fotbalové kluby. Ty, které mají v systému nadprůměrné hodnocení vám budeme od září představovat.

Rodák ze slovenských Malacek působil v české lize v dresu Žižkova. V současnosti pracuje pro jiný pražský klub a to Spartu, kde vede ženský tým, se kterým v minulé sezoně oslavil zisk titulu.

Další medailonek patří sparťanské útočnici Markétě Ringelové. Pojďte společně s námi nahlédnout do světa ženského fotbalu a příběhu jedné z nejlepších hráček naší soutěže.

💪 Rekord v penaltách nebo třeba charitativní utkání s patronem Jakubem Jugasem - i o tom je další díl Fotbalových klubů. Tentokrát jsme se vydali do Otrokovic, kde působí SK Baťov 1930 ⚽

Nábor v Hajduku Lipník nezastavil ani déšť a chladné počasí. Podívejte se , jak probíhal.

Podívejte se, jak probíhal nábor malých fotbalistů a fotbalistek ve Žďáru nad Sázavou.

I přes nepřízeň počasí si děti náborovou akci v Pyšelích moc užily 🙌

Fotbalová asociace České republiky v rámci projektu Můj první gól představuje pilíř Fotbalové kluby. Ten si klade za cíl veřejnosti přiblížit kluby působící na regionální úrovni, které vynikají svou prací s mládeží.

Jedním z nich je také fotbalový oddíl AFC Humpolec.

Více o Fotbalových klubech najdete na http://kluby.mujprvnigol.cz

Podívejte se, jak probíhala akce Měsíce náborů v pražských Kunraticích 👀🎥

Rok poté, co hrál druhou ligu za Varnsdorf, nastoupil v Evropské lize proti Fiorentině. Případ Radima Breiteho dokládá, že fotbal je především o píli a nekončící tvrdé práci, která může přinést ovoce.

Současný kouč druholigové Jihlavy a asistent trenéra české reprezentace do 20 let vypráví o své bohaté kariéře spojené nejen s olomouckou Sigmou.

Jestli chceš být nejlepší, nestačí jen kontrolovat co jíš, ale i kdy a jak pravidelně. Jak na to se dozvíš ve videu.

⚽ Hledáme fotbalové hvězdičky ⭐ I vaše ratolest může být jednou z nich! Přiveďte svoji malou fotbalistku či fotbalistu na nábor 📲 bit.ly/kvetnovenabory

Jako velmi mladý přestoupil do římského Lazia, byl u rozlučky Pavla Nedvěda, stal se nejlepším střelcem Evropské ligy a zahrál si Premier League. Kariéru Libora Kozáka ale také v mnohém přibrzdila vážná zranění, díky kterým přišel o několik let fotbalového života. Nyní se vrátil zpět do vlasti a pokouší se dotáhnout Liberec do pohárové Evropy.

Lékař Petr Krejčí zažil za své dlouhé působení u národního týmu celkem 11 trenérů a byl u slavných okamžiků i pádů. Podívejte se na medailonek stálice reprezentačního výběru.

Květen 2019 bude opět ve znamení Měsíce náborů! Fotbalové kluby po celé České republice budou totiž hledat budoucí fotbalové hvězdičky. Přiveďte v květnu i vy svou ratolest na nejbližší fotbalové hřiště a sledujte, jak se jí povede vstřelit první gól. Najít nejbližší nábor vašemu bydlišti, jeho termín a další informace můžete na www.mujprvnigol.cz

Fotbalová asociace České republiky v rámci projektu Můj první gól představuje pilíř Fotbalové kluby. Ten si klade za cíl veřejnosti přiblížit kluby působící na regionální úrovni, které vynikají svou prací s mládeží.
Jedním z nich je také fotbalový oddíl SK Roudnice nad Labem.

Více o Fotbalových klubech najdete na http://kluby.mujprvnigol.cz

Pod trenérem Brücknerem narazil na Hamburk i slavný Real Madrid, v lize vychytal více než 100 čistých kont a Za Lužánkami zažil rekordní návštěvy. Další medailonek patří Luboši Přibylovi.

Důrazný obránce zažil jedno z nejslavnějších období české reprezentace. Na klubové scéně vystřídal Olomouc, Hamburk, Fiorentinu, Atlético Madrid, Galatasaray a Spartu. Jak sám Tomáš Ujfaluši říká, fotbal mu dal svobodu a umožnil poznání.

Karel Krejčí zažil na lavičce Plzně celou první éru Pavla Vrby, po které nastoupil do pozice hlavního trenéra. Celkem ho zdobí tři tituly pro mistra ligy. Nová epizoda pro bývalého ligového hráče začala na podzim, kdy převzal českou jednadvacítku.

Není možné popsat příběh Rudolfa Skácela pouze v několika řádcích. Ligovou soutěž hrál v Česku, Francii, Řecku, Skotsku, Anglii a Německu. Kromě startů za reprezentační A tým vyhrál se lvíčaty EURO 2002. V necelých 40 letech stále válí na nejvyšší úrovni. Klasik by se zeptal: "Kdo z vás to má?"

Dalším klubem, který vám představíme je oddíl ABC Braník. Zde působí velké množství trenérů, kteří si zakládají na kvalitní mládeži a její výchově nejen na fotbalových trávnících. 👌⚽️ Pojďte se tedy podívat, jak funguje tento úspěšný pražský klub. 🎥

Více o Fotbalových klubech najdete na http://kluby.mujprvnigol.cz

Davida Sobiška většina fanoušků zná jako fotbalového reportéra z obrazovek O2 TV Sport, ale věděli jste, že v mládí reprezentoval Českou republiku dokonce s kapitánskou pásku na ruce?

Jiří Kotrba nejraději vzpomíná na svá angažmá v Jablonci a Příbrami. Nesmazatelně je ale zapsán i do historie pražské Sparty, se kterou postoupil v sezoně 2003/2004 do osmifinále Ligy mistrů.