15.10.2014

Velký zájem dětí v Lovosicích

Hlavní plocha fotbalového hřiště ASK LOVOSICE byla odpoledne v poslední zářijový den značně zaplněna malými nadšenci se zájem vyzkoušet si fotbalové a pohybové dovednosti, kdy se na zdejší krásně připravené hrací ploše konala za podpory FAČR, ÚKFS a OFS Litoměřice další náborová akce.

Na fotbalový stadión si našly cestu více než dvě desítky malých zájemců a zájemkyň, které byly doprovázeny hojným počtem svých rodinných příslušníku, čímž byla vytvořená i skvělá divácká kulisa, kterou mnohdy není vidět ani na domácím divizním utkání. Akci zpříjemňovali a podpořili především hráči domácího oddílu a nechyběl ani zástup druholigového FK Ústí nad Labem, jehož je domácí klub farmou.

Z Ústeckého klubu tak dorazilo 5 hráčů, kdy byl viděn i Marek Krátký, který sbíral zkušenosti i v ligovém týmu FK Teplice a také v reprezentačních družstvech mládeže České republiky. Dalšími hráči byli Tomáš Jursa, Tomáš Smola, Zdeněk Zacharda a Michael Leibl. Všichni se aktivně zapojili do všech 7 disciplín, které byly pro děti v průběhu náborové akce připraveny, přičemž nechybělo tradiční skákaní v pytli nebo slalom mezi tyčemi.

Poděkování patří především všem, kdo se podíleli na uspořádání velmi prospěšné akce pro rozvoj kopané nejen na Litoměřicku, ale především v celém Ústeckém kraji.

Na závěr akce velkou radost malým nadšeným dětem udělaly upomínkové předměty v podobě náramků, triček, balónků s logem FAČR. Nechyběly ani drobné sladkosti k zakousnutí po náročném náborovém dni.