15.10.2014

Litoměřice žily náborem

Hlavní plocha fotbalového hřiště FK Litoměřice byla v pátek zaplněná nadšenými dětmi, které si na organizovaný nábor pořádaný místním klubem a podporovaný FAČRem, ÚKFS a OFS Litoměřice přišlo vyzkoušet na šesti stanovištích své fotbalové dovednosti a pohybové schopnosti.

Celkem si cestu na pěkně střižený trávník fotbalového stadionu našly více než čtyři desítky malých dětí, mezi nimiž nechyběla ani děvčata. Jejich počínání na tribuně i ploše hlavního stadionu sledoval početný doprovod, ale také trenéři nejmenších fotbalistů z místního klubu, kterým organizačně pomáhali hráči A-týmu dospělých, mezi kterými nechyběl ani bývalý ligista Vlastimil Stožický.

Povzbudit děti v jejich počínání přijeli i hráči druholigového FK Ústí nad Labem na čele s odchovancem místního klubu Filipem Novotným a také Lukáš Vraštil s Michalem Pavlatou, kteří se aktivně zapojili do jednotlivých soutěží a také se dětem snažili zpříjemňovat jejich první fotbalové krůčky. Počínání dětí také sledoval předseda klubu Radek Bania, který měl z velkého počtu zájemců o fotbal a jejich nadšení pro tuto hru velikou radost! Nadšený byl z povedené akce také spolupořadatel a zástupce OFS Litoměřice Jan Novotný.

 

Na závěr vydařené akce se děti společně vyfotili i se svými fotbalovými vzory, dostali od pořadatelů upomínkové předměty na své první fotbalové krůčky, kterými byly medaile, tričko, náramek a balónek. Mez dárky nechyběly ani nějaké sladkosti.

FOTOGALERIE

VIDEO