14.10.2014

Nábor v ivančické sportovní hale

Dne 22. 9. 2014 proběhla v Ivančicích náborová akce pod záštitou FAČR v rámci projektů „ Měsíc náborů a Můj první gól“.

Fotbalový klub FC Ivančice, z důvodů nepříznivých klimatických podmínek, musel celou akci přesunout do městské sportovní haly. Průběhu celé akce se zúčastnili žáci prvních a druhých tříd všech ivančických základních škol, včetně mateřských školek.

Ve sportovní hale bylo přítomno na 250 chlapců a dívek. Zkušení trenéři p. Vladimír Chaloupka a p. Václav Dvořák připravili pro děti celou řadu ukázkových cvičení ve spolupráci s ivančickými hráči ročníku U12. Oba trenéři vytvořili vynikající atmosféru, jak mezi hráči, tak mezi přihlížejícími dětmi a rodiči, která trvala po celou dobu akce.

V závěru došlo k zapojení všech dětí do jednotlivých fotbalových cvičení, která byla rozdělena do stanovišť a  za pomoci našich trenérů si mohly vyzkoušet, jaké to je být fotbalistou. Všechny děti za své dovednosti byly odměněny spoustou sladkostí, medailemi, plakáty a diplomy.

Celé akce se zúčastnil profesionální trenér mládeže JmKFS Stanislav Schwarz a představitelé města Ivančice v čele s prvním místostarostou Radkem Skálou. 

FOTOGALERIE