10.10.2014

V Kroměříži nakonec na umělce

Akce měsíc náborů proběhla u nás v klubu SK HS Kroměříž dne 22.9.2014. Rozhodli jsme se, že pozveme školky z Kroměříže a základní školy, jak z Kroměříže tak i z nejbližšího okolí. Reakce oslovených školek a škol byla velmi pozitivní ovšem ne každá oslovená škola měla možnost ve stanoveném termínu navštívit Den náborů.

Naši nabídku přijali 3 školy a 4 školky z našeho města a blízkého okolí. Celkem přišlo na den náborů do našeho klubu cca 450 dětí. Program byl nachystán následovně. Oslovené školky a školy mohly přijít od 9 do 14:00. Dle jejich vyjádření jsme si nachystali předpokládaný časový harmonogram příchodu dětí, tak abychom se jim mohli v plné míře věnovat. Bohužel v neděli odpoledne a celou noc velmi pršelo a my se rozhodli akci nerušit, ale pouze přesunout z hlavního hřiště na umělou trávu.

Do akce náborů jsme zapojili hráče A-týmu,U19,U17 a U16 dále trenéry mládeže a oba vedoucí, jak SCM tak i SpSM. Celkem bylo na den náborů nachystáno 30 lidí ,kteří se dětem věnovali po celý den. Po celou dobu akce provázeli děti dvě postavičky s animovaného seriálu Příšerky s.r.o. Na hřišti bylo připraveno 12 sportovních stanovišť a v hlavní budově v prostorách V.I.P. jsme dětem nachystali malé občerstvení, ovoce bonbony a malování s vykreslováním.

Dále jeden z členů našeho týmu vždy dělal dětem malou exkurzi po prostorách našeho klubu. Musíme konstatovat , že reakce dětí i jejich doprovodu byla velmi pozitivní a všichni si tento den náramně užili.