09.10.2014

Zdařilá akce v Hradci Králové

V měsíci září 2014 proběhl po celé České republice další „Měsíc náborů„ mladých fotbalistů a fotbalistek organizovaný pod patronací Fotbalové asociace ČR.

V okrese Hradec Králové ve středu 24. září 2014 uspořádal Fotbalový club Slavia Hradec Králové náborovou akci v součinnosti s OFS Hradec Králové a KFS KH kraje ve sportovním areálu Slavia - Orlická kotlina.

Náboru se zúčastnilo více než 50 chlapců a děvčat z některých spádových mateřských škol spadajících pod ZŠ Sever Hradec Králové s aktivní podporou pedagogického dohledu. Zdařilému průběhu akce přispělo i příznivé počasí.

Pořadatelé připravili pro děti celkem 8 sportovně zaměřených disciplín - slalomový běh, překážkový běh , střelba na cíl, malý fotbal na pod.

Nejednalo se zde o žádné soutěžení, o žádné body a nejlepší čas, ale hlavně o to, aby se děti se mohli sportovně vyžít, pohybem se projevit a seznámit i s taji fotbalu. Na hladkém průběhu akce se podílelo více než 10 dobrovolných členů FC, přítomni byli i zástupci KFS a OFS.

Po ukončení sportovní části náboru všechny děti obdrželi od pořadatelů malé dárky - sportovní trička, upomínkové předměty a sladkosti.

FOTOGALERIE

VIDEO