08.10.2014

Spokojené děti v Pardubicích

Ve čtvrtek 25. Září 2014 se v areálu v Ohrazenicích uskutečnila náborová akce klubu FK Pardubice ve spolupráci s Pardubickým KFS a FAČR - Září - Měsíc náborů a Můj první gól.

Z místně příslušných škol a školek se akce zúčastnilo na 110 dětí, patrony jednotlivých skupin na připravených stanovištích byli hráči a hráčky ze ZŠ Ohrazenice - partnera FK Pardubice. Na různorodých stanovištích byla vidět dětská radost a také spousta pohybově nadaných kluků a holek, kteří byli za své výkony a nasazení odměněni upomínkovými předměty ( klíčenky, kartičky, plakáty a propisky ) od hráčů A týmu Jana Řezníčka a Ondřeje Vencla během jejich autogramiády, občerstvením a sladkostmi, stejně jako tričky s logy výše uvedených akcí FAČR na památku.

Děti ze školky Gebauerova ulice pak okusily i jaké to je cestovat, jako ligoví hráči, klubovým autobusem, což jejich zážitek ještě umocnilo. Na základě zpětných vazeb od učitelek, z nichž některé se také předvedly v souboji s trenéry při některých disciplínách, byly děti velmi spokojené a celou akci si velmi pochvalovaly.

VIDEO

FOTOGALERIE