08.10.2014

Fotbal ve Valašském Meziříčí

Poslední středu v září se na stadiónu ve Valašském Meziříčí potkaly děti z mateřských a základních škol na akci Měsíc náborů. Akce pod hlavičkou FAČR organizovali trenéři a hráči fotbalového oddílu TJ Valašské Meziříčí.

Děti si na deseti stanovištích vyzkoušely různé dovednostní hry, zúčastnily se soutěže v malování a nechyběl i samotný fotbalový zápas. Každý z účastníků si kromě zážitků z příjemně stráveného dne odnesl i drobné ceny, mezi kterými kromě sladkostí nechyběla například fotografie Milana Baroše s vlastnoručním podpisem.

Samotná akce se těšila obrovského zájmu. Během dne se na stadiónu vystřídalo okolo 350 dětí z 6 mateřských a 5 základní škol z Valašského Meziříčí, Poličné a Krhové. Uznání si zaslouží i pořadatelé, kterých bylo vzhledem k náročnosti akce na čtyřicet.

Samotným posláním Měsíce náborů je přivést děti ke sportu a seznámit je s kouzlem hry nazvané fotbal. Již dle okamžitých ohlasů je zřejmé, že v místním oddíle přibude plno nových mladých hráčů a třeba i ve Valašském Meziříčí se dočkají jednou svého reprezentanta.

FOTOGALERIE

VIDEO