07.10.2014

MĚSÍC NÁBORŮ V OSTROVĚ

V úterý 23.9.2014 se v krásných prostorách zámku, nového MÚ Ostrov konala tisková konference pod záštitou FAČR a FK Ostrov. Cílem bylo předat všem zúčastněným informace k projektu “Můj první gól“ a “Měsíc náborů“, kterým fotbalová asociace ČR podporuje nábor malých fotbalistů. V letošním roce tato akce proběhla v Karlovarském okrese pod patronací FK Ostrov.

Pozvání předsedy FK Ostrov Ing. Pavla Bursíka přijali předseda výkonného výboru Karlovarského krajského fotbalového svazu Rostislav Votík, profesionální trenér Karlovarského kraje Ladislav Budai, starosta města Ostrov Bc. Pavel Čekan a ostrovský radní Mgr. Libor Bílek a zástupci klubů karlovarského okresu.

V rámci tohoto projektu proběhl ve čtvrtek 25.9.2019 dopoledne nábor mladých fotbalistů a fotbalistek. Během této akce se na ostrovském fotbalovém hřišti sešlo asi 120 dětí z ostrovských mateřských škol. Pod taktovkou moderátora a za doprovodu hudby byly děti rozděleny do deseti družstev a na jednotlivých stanovištích plnily s nadšením různé pohybové dovednosti jako např. střelba na branku, překážkový běh, hra na branky, skok přes žebříky, přetahování lanem, atd. Po skončení akce obdržel každý účastník medaili a spokojené paní učitelky odnášeli pro své děti tašku plnou sladkostí.

Všechny zúčastněné děti narozené v roce 2007 letos dostanou skvělou příležitost v případě, že se zaregistrují jako člen Fotbalové asociace ČR, získat dárek v podobě sportovní tašky, fotbalového míče, reprezentačního dresu a lahve na pití v rámci akce „Můj první gól".

FK Ostrov připravil pro děti pestré sportovní dopoledne a dal jim možnost začít oficiálně hrát nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě a kdo ví, třeba se právě mezi nimi najdou nové hvězdičky českého fotbalu.

VIDEO

FOTOGALERIE