02.10.2014

Nábor kousek od zámku Konopiště

Do malebného areálu fotbalového stadionu Města Benešova kousek od vyhlášeného zámku Konopiště se v pátek 26.9.2014 sešlo 139 holek a kluků od 5 do 7 let k akci vyhlášené FAČR Měsíc náborů.

V Benešově měl projekt velkou podporu jak v místních školkách, tak i u všech základních škol. Duší akce byla dvojce ostřílených kantorů Mgr. Jindřich Slunéčko a Pravoslav Novák vše pak bylo sledováno profesionálním trenérem SpSM Ing. Ladislavem Fialou. Pomoc zajišťovalo také 15 dorostenců kategorie U19 a U17 , kteří v jednotlivých cvičeních pomáhali našim nadějím v záludnostech deseti stanovišť.

Fotbálek 3 na 3, přetahovaná lanem, házení míčkem na cíl, žonglování míčku na tenisové raketě, výtvarné dovednosti a další zábava, která se vešla do celé dvouhodinové akce. Všichni pak odcházeli spokojeni jak se svými zážitky tak i získané dárky od FAČR,Ondrášovka a.s.,SK Benešov.

Hodnocení Mgr. Jindřicha Slunéčka: Výborná akce pro naše naděje ukazuje se, že máme ještě dost talentované mládeže. Musím smeknout před FAČR a panem Peltou zajistit tak významné finanční prostředky a umožnit dětem kompletní servis včetně dopravy je výborné a záslužné.

Hodnocení Ing. Ladislav Fiala: Bylo zde mnoho šikovných holek i kluků vyzdvihnout jich můžeme několik, ale to není cílem dnešní akce. Děkujeme Městu Benešov za možnost udělat tuto výbornou akci na hlavním hřišti, jelikož i pro děti to bylo jistě krásné dopoledne tak doufáme, že se jich určitě několik v našem klubu zaregistruje.

Páteční dopoledne dopadlo na jedničku a děti si odnesou mnoho sportovních zážitků a nejenom jich a doufáme, že podobné akce budou ve spolupráci SK Benešov a FAČR pokračovat i v budoucnu.