30.09.2014

Velký zájem ve Voticích

Za příjemného slunečného počasí se dne 24.9. 2014 od 10 hodin uskutečnil v rámci projektu „ZÁŘÍ MĚSÍC NÁBORŮ" na Městském stadionu ve Voticích nábor dětí do fotbalových přípravek SK Votice.

Akce proběhla za podpory FAČR a SKFS a zúčastnilo se jí celkem 205 dětí ze ZŠ Votice,MŠ Votice a ZŠ Jankov ve věku pěti až sedmi let.

Na fotbalovém hřišti bylo vytyčeno 10 stanovišť, na kterých si děti vyzkoušely různé fotbalové,pohybové a obratnostní disciplíny,a to pod dohledem kvalifikovaných trenéru mládežnických družstev SK Votice.

O akci byl ze strany dětí , vedení zúčastněných škol i rodičů velký zájem,což bylo patrné na zápalu,se kterým děti jednotlivé disciplíny prováděly. Celá akce byla doprovázena reprodukovanou hudbou s dětskou tematikou.

Za projevenou snahu byli všichni účastníci na závěr oceněni sladkou odměnou a několik vybraných dětí i sportovním dárkem.
"Celou akci hodnotím kladně, kromě velkého zájmu dětí nám přálo i počasí a hlavně jsem rád za to, že z této akce se nám přihlásilo již 11 nových zájemců o fotbal." uvedl koordinátor akce ve Voticích Pavel Bradáč

FOTOGALERIE