14.09.2015

Měsíc náborů v Třebíči

Krásné počasí, zábavné hry, losování o zajímavé ceny a hlavně spousta nadšených, sportujících a dovádějících dětí - tak vypadal tradiční Den Fotbalu.

Od rána trenéři, rodiče i hráči připravovali náměstí na každoroční velkou akci, kterou Fotbalová škola pořádá - Den Fotbalu. Ovšem novinkou v tomto ročníku byl dopolední program pro předškoláky. V doprovodu svých učitelek nás poctilo svou návštěvou téměř na 130 školáčků, jež si poctivě prošli sportovními disciplínami, zasportovali si a svou radost završili na skákacím hradě! Trenéři samozřejmě pečlivě sledovali a našli několik blýskajících se hvězdiček. 
Odpolední program už byl o něco živelnější. Navštívilo nás několik desítek sportovců všeho věku a do disciplín byli zváni i trenéři hráči, či návštěvníky akce, takže se kolikrát dosti zapotili. 
Příjemným bonusem byl příjezd velké fotbalové naděje - Jakuba Fulneka, hráče Vysočiny Jihlava a reprezentanta do 21 let, který si na nás před tréninkem s Jihlavou našel čas, zahrál si s dětmi fotbálek, rozdával podpisy, fotky, úsměvy, rozhovory a nakonec zkoušel pokořit rychlostní rekord na měřícím radaru. 
Těšně před ukončením akce proběhlo losování a vyhlášení vítězů a soutěžící si odnesli domů zajímavé ceny a doufejme i hezké zážitky.