07.05.2015

V Liberci panovalo velké nadšení!

Akce byla uspořádána na hlavním hřišti stadionu U Nisy, kde hraje svá utkání A tým FC Slovan Liberec. Jako patroni se aktivně zapojili ligoví hráči Pavelka, Ďubek, Pokorný, Lukáč, Hadaščok a také bývalý hráč a nynější sportovní ředitel klubu Jan Nezmar.

Na začátku přivítal účastníky klubový maskot Slovánek a pak se již děti vrhly na ligové fotbalisty při hře „Na ocásky“. Následně byly děti rozděleny do skupin a postupně procházely jednotlivá stanoviště.

 

1)    Střelba na klubového maskota Slovánka

 

2)    Pohybová hra na zvířátka

 

3)    Fotbal proti hráčům A týmu

 

4)    Pohybová hra na „Obrův poklad a trpaslíky“

 

5)    Podbíhání lana = „kombajn“

 

Na závěr poměřily děti síly s dospělými fotbalisty v přetahování lanem a pak již následovalo předávání upomínkových předmětů.

Propagace akce byla zajištěna formou letáčků, které byly distribuovány do škol a a školek, byla pronajata místa v MHD, inzerce v novinách, rádiu a webových stránkách.

K dokumentaci akce byl najat profesionální fotograf Jaroslav Appeltauer (bohužel nám selhala videotechnika, takže máme pouze fotodokumentaci, což nás samotné velmi mrzí, protože akce byla velmi zdařilá a tímto se omlouváme).

V dalších dnech byla akce hodnocena v tisku a webu, kde byla zmíněna spolupráce s FAČR a upozorněno na zářijový termín nových náborů.

Závěrem zmiňuji pozitivní zpětnou vazbu jak ze strany dětí, tak ze strany jejich rodičů či zúčastněných pedagogů, kteří byli s průběhem náborů velice spokojeni.

 

Děkujeme za veškerou spolupráci!