20.05.2015

Roztančený Náchod!

Dne 20. 5. 2015 se v Náchodě konal tradiční sportovní den v rámci projektu Můj první gól, Měsíc náborů. I přesto, že předešlý den celý propršel, tak se na nás usmálo štěstí, které ve fotbale je třeba. Náš sportovní den byl bez jediné kapky, krom té, kterou jsme štěstím uronili my pořadatelé, jak se nám akce vydařila.

Celý den byl zahájen nástupem dětí, kde si jednotlivé skupiny převzali asistenti, kteří celý den jednotlivé skupiny dětí provázeli. Měli jsme připraveno 14 sportovních stanovišť, kde si děti mohly vyzkoušet různé dovednosti od kopu na branku, přes skoky v pytli až po práci s hokejkou.
Nedílnou součástí celého dne byl turnaj v minifotbale, kde jsme mohli vidět naprosto fantastickou a férovou atmosféru, kde každý chtěl dát ten svůj "první gól" a stát se tak vítězem.
V letošním ročníku jsme chtěli pro děti opět připravit něco nového, a tak jsme si pozvali instruktory na JUMPING a ZUMBU. Každá skupinka dětí, ale hlavně i učitelů měla možnost si tyto nové sporty vyzkoušet.
Ke konci celého dne se nám sešli všechny děti, učitelé i pořadatelé, kterých bylo okolo 600, k závěrečnůmu společnému tanci pod vedením zkušeného cvičitele Zumby. Neuvěřitelné bylo to, že se skutečně celý stadion rozhoupal v rytmu Zumby a vykouzlil úsměv snad na každé tváři. Již teď se těšíme na další ročníky tohto skvělého projektu.