22.05.2015

I přes špatné počasí byla velká návštěvnost!

V úterý 22. 5. 2015 od 9 hodin přivítal fotbalový klub FC MAS Táborsko děti z mateřských a základních škol, které se zúčastnily fotbalové akce "Měsíc náborů". V pochmurném počasí dorazilo na umělou trávu v Kvapilově ulici okolo 150 dětí.

Pro děti bylo připraveno 10 stanovišť, které obsahovaly zábavné hry jako rybičky rybáři, hra na honěnou, ale také i více fotbalově zaměřené dovednosti, jako byla střelba na branku nebo slalom s míčem. Po jeho splnění byly děti ohodnoceny patrony této akce. V roli patronů se představili hráči A týmu FC MAS Táborsko. Jmenovitě Peter Mráz, Petr Javorek, Adnan Džafič, Tomáš Froněk, Marek Hovorka, Jiří Rabiňák, Jakub Vavřina, Michal Toma, Aleš Nešický a Ibrahim Benjamin Traore. Po necelých 2 hodinách dětského snažení byly pro děti připravené balíčky s ovocem a různými sladkostmi. Děti také obdržely náramek a balónek s motivem akce "Měsíc náborů" a "Můj první gól". Na památku zůstal dětem i diplom, který poukazoval na jejich talent a dovednosti.

 

Celá akce byla zdokumentována a během akce byly natočeny rozhovory s patrony, kteří se podělili se svým názorem na tuto akci. „Je super, že se takové akce konají. Pro ty malé děti je to zpestření a určitě je to větší zábava než každodenní školka“, řekl Aleš Nešický k fotbalové akci "Měsíc náborů". Kapitán A týmu a současně jeden z patronů akce "Měsíc náborů" řekl: „Je tu plno dětí, na kterých je vidět, že by se určitě ve fotbale neztratily. Mají talent a je vidět, že je fotbal a obecně sport baví. Víc takových akcí, na kterých se mohou děti aktivně sportovně rozvíjet.“