27.09.2014

Školáci na náboru v Nepomuku

Fotbalový oddíl FK Nepomuk uspořádal 24.9. 2014 v rámci akce "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól sportovně laděné zábavné dopoledne pro děti předškolních zařízení a prvních dvou ročníků prvního stupně základních škol z okruhu cca 15 km.

Pro účastníky byly na místním stadionu připraveny různé sportovní soutěže na několika stanovištích, kde byli účastníkům nápomocni starší spolužáci – členové klubu FK Nepomuk. Po splnění jednotlivých úkolů byly pro účastníky připravené drobné odměny. Vrcholem jejich snažení bylo uspořádání i malého fotbalového turnaje mezi jednotlivými třídami. Každý úspěšný střelec gólu si na památku odnesl tričko s nápisem Můj první gól. Po aktivně stráveném dopoledni, se děti spokojeně rozešly do svých škol k zaslouženému obědu.

 

Přes sice slunečné, ale po ránu docela chladné podzimní dopoledne, se bohužel akce  zúčastnili pouze děti ze zařízení v Nepomuku, což ale v konečném součtu stejně dalo dohromady cca 250 dětí. Poděkování patří nejen dětem za jejich zápal v soutěžení ale i jejich doprovodům, bez nichž by se toto množství asi těžko zvládalo.

Jak akce vypadalo se můžete podívat ve fotogalerii.