16.09.2014

V Teplicích i s gepardicí Jane

V pondělí 15.9.2014 od 17.00 hodin ve spolupráci Junioru Teplice a FK Teplice za podpory FAČR, ÚKFS a OFS Teplice se na ploše hlavního stadionu Na Stínadlech uskutečnil v rámci projektu „ Měsíc náborů září 2014“ nábor dětí do fotbalových přípravek SK Junioru Teplice.

O akci byl ze strany dětí a jejich rodičů velký zájem, proto se na jednotlivých stanovištích vystřídalo více než osm desítek dětí, jejichž počínání sledovali z prostorů VIP tribuny jejich rodiče. Děti si pod dozorem kvalifikovaných a zkušených trenérů z Junioru Teplice a také za pomoci 7 hráčů prvoligového týmu dospělých jmenovitě Štěpána Vachouška, Aidina Mahmutoviče, Admira Ljekvakoviče, Nivalda Santose, Egona Vůcha, Michaela Lüftnera a Laco Takácse vyzkoušeli některé fotbalové i obratnostní disciplíny.

Umění malých fotbalových adeptů si nenechala ujít také ikona teplického fotbalu Pavel Verbíř, který výkony některých jedinců hodnotil jako hodně nadějné. Dětem fandila i oblíbená gepardice Jane, se kterou se mnozí účastníci náboru rádi vyfotili. Ligoví hráči pak začínajícím fotbalistům rozdali medaile, trička, náramky a také se jim podepsali na podpisové kartičky. Za snahu při dovednostních soutěžích byli všichni účastníci na závěr oceněni sladkou odměnou! Mnozí účastníci se také s ligovými hráči na památku vyfotili.

Pro všechny účastníky byl pondělní podvečer určitě velkým zážitkem, který jistě nadlouho zůstane v jejich paměti. Zároveň všichni doufáme, že s některými z účastníků dnešního náboru se za pár let setkáme na stejném trávníku, kde možná symbolicky dnes začala jejich fotbalová kariéra, při ligovém utkání!

FOTOGALERIE.