Škola v pohybu

Objednejte si návštěvu trenéra z FAČR přes kontakty uvedené níže.

 

Pražský fotbalový svaz


Luboš Zákostelský – zakostelsky@fotbal.cz 


Lukáš Růžička - ruzicka@fotbal.cz

 

 

 

Středočeský fotbalový svaz


Milan Kormaník - kormanik@fotbal.cz


Aleš Majer - majer@fotbal.cz

 

 

 

Plzeňský fotbalový svaz


Pavel Hudeček - hudecek@fotbal.cz

 

 

 

 

Ústecký fotbalový svaz


Jan Štefko - stefko@fotbal.cz

 

 

 

 

Jihočeský fotbalový svaz


Pavel Pulec - pulec@fotbal.cz


Tomáš Maruška - maruska@fotbal.cz

 

 

 

 

Karlovarský fotbalový svaz


Ladislav Buday - buday@fotbal.cz

 

 

 

 

Liberecký fotbalový svaz


Jiří Štol - stol@fotbal.cz


Milan Šimoníček - simonicek@fotbal.cz

 

 

 

 

Královéhradecký fotbalový svaz


Jan Míl - mil@fotbal.cz


Michal Blažej - blazej@fotbal.cz

 

 

 

 

Pardubický fotbalový svaz


Jiří Kovárník - kovarnik@fotbal.cz


Michal Blažej - blazej@fotbal.cz

 

 

 

 

KFS Vysočina


Stanislav Duben - duben@fotbal.cz


Martin Daněk - danek@fotbal.cz

 

 

 

 

Jihomoravský fotbalový svaz


Stanislav Schwarz - schwarz@fotbal.cz

 

 

 

 

Zlínský fotbalový svaz


Petr Zapletal - zapletal@fotbal.cz

 

 

 

 

Olomoucký fotbalový svaz


Oldřich Vitonský – vitonsky@fotbal.cz

 

 

 

 

Moravskoslezský fotbalový svaz


Radim Zajíc - zajic@fotbal.cz

 

Hlavní menu