FAQ

Komu iniciační fotbalový balíček náleží?

V sezóně 2017/18 se o něj mohou přihlásit rodiče (zákonný zástupce) dětí narozených v roce 2010, které jsou členy fotbalového klubu a řádně registrovanými členy FAČR. V dalších letech se počítá s pokračováním v rámci následujících ročníků narození.

 

Co všechno iniciační fotbalový balíček obsahuje?

Tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, podpisovou kartičku Tomáše Rosického, plakát české fotbalové reprezentace a certifikát mladého fotbalisty.

 

Kolik iniciační fotbalový balíček stojí?

Iniciační fotbalový balíček je plně hrazen z dotačního systému FAČR a je tedy zdarma pro fotbalisty a fotbalistky daného ročníku narození (v sezóně 2017/18 pro ročník 2010) registrované ve fotbalovém klubu jako člen FAČR.

 

Kde se o iniciační fotbalový balíček mohu přihlásit?

Jediným místem pro přihlášení se o iniciační fotbalový balíček je web www.mujprvnigol.cz v sekci Fotbalový balíček, kde se nachází registrační formulář pro žádost o balíček.

 

Kdy bude iniciační fotbalový balíček distribuován?

Balíček je distribuován nárazově v několika fázích. Přesnou fázi, kdy vám bude balíček doručen se dozvíte v e-mailu po vyplnění webového formuláře.

 

Jak bude iniciační fotbalový balíček distribuován?

Balíček bude distribuován vybranou distribuční službou. Budeme vás informovat.

 

Kam bude iniciační fotbalový balíček doručen?

Balíček bude doručen na adresu uvedenou při přihlášení se o něj.

 

K čemu budou využity osobní údaje zákonného zástupce a dítěte?

Osobní údaje dítěte a jeho zákonného zástupce budou využity výhradně k ověření, že dítěti balíček náleží, a k následnému kontaktování v případě distribuce a k samotné distribuci. Bez těchto informací není ověření ani distribuce možná.

 

Zavazuje mě přihlášení se o fotbalový balíček k něčemu?

Přihlášení se o fotbalový balíček dítě ani jeho zákonného zástupce k ničemu nezavazuje.

 

Jsem trenérem/trenérkou ve fotbalovém klubu a rád/a bych hromadně přihlásila všechny naše hráče/hráčky o fotbalový balíček, je to možné?

Z důvodu ochrany osobních údajů a ochrany před zneužitím fotbalového balíčku, tedy aby se balíček dostal skutečně do rukou dětí, tato možnost aktuálně není možná. Přihlásit se o fotbalový balíček může pouze zákonný zástupce na svou adresu. V jiném případě se může stát, že zaslané údaje nebudou spárovány se systémem FAČR a balíček nebude distribuován.

 

Máte další otázky? Kontaktujte nás na info@mujprvnigol.cz!